• 0 212 552 50 50
  • 0 552 760 50 50
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

HAVADAN 4K ÇEKİMLER


Havadan drone ile gerçekleştirilen çekimler, projenizin tüm özellikleri ile sunulmasında yardımcı olur. 600 metre yüksekliğe kadar yükselerek gerçekleştirilebilen havadan çekimler, video ve fotoğraf çalışmalarında, llgi ve merak uyandıran kalite ve görseller sağlar.

EL GİMBALİ İLE ÇEKİMLER


El gimbali ile, projelerin sokak seviyesinden görüntüleri ve iç mekan görüntüleri için sinematik kalitede titreşimsiz görüntüler elde edilmektedir.

GELİŞMİŞ HARİTA ANİMASYONLARI


Gelişmi harita animasyonları ile projenizin değerini önplana çıkartabilirsiniz. Detaylı konum ve çevre bilgisi, yollar ve bunlara benzere birçok önemli nokta mesafeleri ile birlikte harita animasyonlarında kolay ve etkili bir şekilde sunulabilmektedir.

ZENGİN METİN ANİMASYONLARI


Zengin metin animasyonları ile tanıtım kliplerinde projenize ait birçok bilgiyi müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Arapça metin animasyonları da çalışma kapsamımızda yer alıyor.

360 PANORAMALAR


Gayrimenkul sektörüne büyük bir yenilik sunuyoruz. Projelerinizi 360 panoramalarla çok farklı bir deneyim ile sunma imkanı bulacaksınız. Mobil cihaz ve VR gözlük destekli panoramalarda, tanıtım kliplerinde kullanılan birçok görsele yer verilebilmektedir.

3D MODEL EKLEME


Tanıtım videolarında ve fotoğraflarda, projelerinize ait 3D çizim / 3D modeller ekleyerek, projenizin tamamlanmış haline en yakın şekilde sunum yapma imkanı sağlıyoruz..

BİNA İŞARETLEME


Tanıtım kliplerinde bina, villa, plaza gibi yapıları, videoda özel efektlerle vurgulayarak izleyicilerin odak noktasını korumasını sağlıyoruz.

ALAN / ARSA İŞARETLEME


Alan vurgulama çalışmalarında, en zor ve karmaşık sınırlara sahip arsalar bile videoda etkileyici ve bilgilendirici bir şekilde vurgulanabilmektedir. Arsalar birden fazla parselden oluşuyorsa, herbir parsel ayrı ayrı, parsel bilgileri ile birlikte belirtilebilmektedir.

INFO-GRAFİKLER / CALLOUTLAR


Info-Grafikler ve Calloutlar ile, video üzerinde, projenizin bölgeleri belirtilebildiği gibi, önemli noktaların projenize göre konumu ve mesafe bilgileri etkileyici şekilde sunulmaktadır.

2D / 3D ANİMASYONLAR


2D ve 3D animasyonlarla, videonuzun daha zengin hale gelmesini, ilgi ve merak uyandırmasını sağlıyoruz.

İLETİŞİM BİLGİ SAHNELERİ


Size ulaşmak isteyen müşterileriniz için, yine farklılık yaratacak tasarımlarla iletişim bilgi sahneleri hazırlıyoruz.

KURUMSAL LOGO ANİMASYONLARI


Kurumsal imajınıza uygun ve prestij kazandıracak firmanıza veya adınıza özel logo animasyonları sunuyoruz.

DÜNYA ANİMASYONU


Tanıtım kliplerinin özellikle yurtdışındaki müşterilere yapılan sunumlarında, projenizin dünya ve ülke üzerindeki konumunu dünya animasyonları ile kolay ve etkileyici bir şekilde belirtebilirsiniz.

KAT MANZARALARI


Henüz proje aşamasında olan veya yükselen bir projede, kat manzaraları çalışmamız ile, müşterilerinize sahip olacakları manzarayı rahatlıkla sunabilirsiniz.

KURUMSAL SUNUMLAR


Video ve resimlerle hazırlanmış tanıtımların dışında, etkileyici Powerpoint sunumları, baskı ve çıktı alabileceğiniz sunumlar için de hizmet vermekteyiz.

TÜM PLATFORMLARA UYGUN TESLİMAT


Çalışmalarımızı, Youtube, Vimeo, WhatsApp, Sahibinden, Instagram, Hürriyet Emlak gibi akla gelebilecek tüm platformlara özel formatlarda teslim ediyoruz. Ayrıca websitenize ekleyebileceğiniz formatlar (HTML5) için de destek oluyoruz.


Emlak Seyret © 2024