• 0 212 552 50 50
  • 0 552 760 50 50 (WhatsApp)
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
havadan çekim

HAVADAN ÇEKİM & DRONE KİRALAMA

HAVADAN 4K KALİTESİNDE VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

4K kalitesinde çekim yapabilen drone kameralarımızla 600m yüksekliğe ve yaklaşık 1.5km uzaklığa kadar uçarak video ve fotoğraf kaydı gerçekleştilebilmektedir. Bir batarya ile ortalama 30 dakika uçuş yapılabilmektedir. En iyi görüntü kalitesinin sağlanması için gün ışığı yoğunluğu, rüzgar hızı gibi hava koşulları, çekim tarihi için dikkate alınmaktadır. Çevre ve insan güvenliği için gerekli önlemler ve izinler çekimlerden önce alınmaktadır. Yönetmelik ve yasalarla kısıtlanmış çeşitli alanlarda (havalimanlarında, askeri bölgelerde, tarihi alanlarda) özel izinler haricinde çekim yapılamamaktadır.

Çekilen görüntüler müşterilerimizin taleplerine göre, ham haliyle verilebildiği gibi kurgu, renklendirme, animasyon ve efekt işlemlerinden geçirilerek tanıtım filmi veya işlenmiş fotoğraf olarak teslim edilebilmektedir.

TANITIM FİLMLERİ & KLİPLER

HER TÜRLÜ YAYIN ALANINDA RAHATLIKLA KULLANABİLECEĞİNİZ GÖRÜNTÜLER

Firmaların kullanacakları görüntülerin, etkileyici olması ve bir anlam bütünlüğüne sahip olabilmesi için çekimlerin kurgulanması, metin, resim ve seslendirmelerle desteklenmesi yararlı olmaktadır.

Animasyon ve efektlerle izleyenlerin ilgi odağı haline gelecek tanıtım filmleri, firmaların her türlü alanda (sunumlarda, projektörlerde, billboardlarda, sosyal alanlarda, televizyonda, mobil cihazlarda) kullanabileceği format ve özelliklerde hazırlanarak teslim edilmektedir.

Çalışmalarımızda sıradan görüntü düzenleme tekniklerinin yanısıra motion tracking, masklama, green key screen, obje silme gibi ileri düzey teknikler de kullanılmaktadır.

tanıtım filmi
web tasarım

WEB TASARIM HİZMETLERİ

FİRMANIZA VE MARKANIZA DEĞER KATACAK WEBSİTESİ TASARIMLARI

Firmanızın yüzü ve vitrini olan websitenizin, ihtiyaçlarınızı karşılamasıyla beraber, farklılık yaratacak fikirlerle dizayn edilmiş olması ve günümüzde kullandığımız her türlü cihazdan kolayca ulaşılabilir olması gerekmektedir.

Müşterilerinizin websitenizi ziyaret ettikleri ilk andan itibaren meraklarını uyandıran ve beğenecekleri bir tasarımla karşılaşmalarını hedefliyoruz. Websitenizde gezintiye devam eden müşterilerin firmanız, ürün ve projeleriniz hakkında gerekli bilgilere kolay ve etkili bir şekilde ulaşmalarını ve bunların sonucunda firmanız için istediğiniz olumlu geridönüşlerin olmasını amaç ediniyoruz.


Emlak Seyret © 2018